Dev #39 – Nowy Świat!

Październik 15, 2017 16:20 Opublikowany przez

 

"Hej, feudaliści!

Dziś jest piątek 13-stego, więc pomyśleliśmy, że przyniesie nam trochę szczęści przy otwarciu nowego świata LiF: MMO, dla Ameryki Północnej!

Jest to test pustego świata z tymi samymi lokalizacjami map i zasobów, co stary dobry serwer europejski. Wszyscy którzy mają dostęp do naszej obecnej CBT, będą mogli dołączyć do tego świata, wystarczy zmienić region z Europy na Amerykę Północną w launcherze.

 

 

Świat NA jest dobrym miejscem na próbę przed nadchodzącym startem OBT, ponieważ jest całkowicie świeży i nie będzie miał wipe'ów przed OBT. Możecie przygotować różne strategię rozwoju osadnictwa i przygotować plany na start OBT. Pamiętajcie że na OBT wszystkie zasoby zostaną pomieszane, aby dać początkującym równe szanse na nowy początek w Life is Feudal.

Niedawno wydaliśmy niewielką poprawkę do LiF: YO. Wśród zaimplementowanych funkcji, daliśmy możliwość wejścia do uszkodzonych budynków. Nie musicie już ich całkowicie niszczyć, aby dostać się do łupów, po prostu włamcie się i złupcie chaty! Aktualizacja zawiera również kilka poprawek i zwiększa balans.

– Zespół LiF"

 

Kategoria:

Post napisany przez: xzg

Dodaj komentarz