Dev #43 – Ogromne „Dziękuję” i „Do zobaczenia”

Listopad 11, 2017 17:00 Opublikowany przez

 

"Hey, Feudaliści!

Zazwyczaj piszemy nasze teksty wraz z całym zespołem i podpisujemy je jako "Zespół", ale dziś chciałbym osobiście podziękować wszystkim uczestnikom Closed Beta Tests za dostarczenie nam tak ogromnej pomocy przy testowaniu naszej gry! Bez waszej pomocy na pewno znajdowalibyśmy się jeszcze gdzieś na wczesnym etapie testów, walcząc ze znalezieniem wszystkich błędów.

Chcę wam podziękować – naszym graczom – za skrupulatność i uczciwość, znajdowanie i zgłaszanie nawet najpoważniejszych błędów i wyczynów, bez zatrzymywania ich dla siebie, aby uzyskać nieuczciwą przewagę.

Wielokrotnie udowodniliście, że jesteście jedną dużą, zorganizowaną i dojrzałą społecznością, która może szybko się samoorganizować, aby pomóc w różnych wydarzeniach, takie jak instancyjne testy systemu bitew lub po prostu zorganizować sesję pytań i odpowiedzi na żywo. Wasze wspólne działania zaoszczędziły wiele naszych wysiłków, co pozwoliło nam skupić wszystkie nasze wysiłki na samym rozwoju i dążeniu do OBT w tym roku a nie następnym.

Dziękuje, przyjaciele, bardzo to doceniam!

– Vladimir "Bobik" Piskunov"

 

Kategoria:

Post napisany przez: xzg

Dodaj komentarz