Informacje o grze – Life Is Feudal: Your Own

Life Is Feudal: Your Own – jest to hardcore sandbox RPG z elementami surwiwalu. Opisany jako prawdziwy symulator świata średniowiecznego, który przeznaczony jest dla maksymalnie 64 osób na powierzchni mapy 3km x 3km, w którym każda obrana ścieżka jest możliwa.

Należy dodać, że kupująć Life Is Feudal: Your Own, otrzymujemy możliwość stworzenia jednej postaci w Life Is Feudal: MMO, po jej wyjściu.

 

 

LiF: YO osadzony jest w realistycznym świecie, z możliwością utworzenia własnego, prywatnego serwera i ustawienia go według własnych reguł. W grze znajduje się rozbudowany system rzemiosła, duży zestaw budynków oraz możliwość terraformowania całej mapy w dowolny sposób – dzięki czemu można zbudować swój własny dom w dowolnym miejscu w świecie gry. Współpracując ze swoimi przyjaciółmi, możecie stworzyć własną wioskę lub miasto i odpierać ataki najeźdźców próbujących splądrować wasze ziemie.

Gra zawiera również unikalny system walki oparty na fizyce – kierunek ataku zależy od ruchu myszki. Podstawowe ruchy i ataki kierunkowe, mogą być łączone w celu stworzenia śmiercionośnych kombinacji ze specjalnymi efektami uszkodzeń. Formacje bojowe to również nowy sposób aby współpracować i kontrolować sytuację na polu bitwy ze swoim zespołem. Współpraca w formacji i dobra strategia da wam przewagę na polu bitwy.

Wszystko jest możliwe i niepowtarzalne, wliczając w to rozwój postaci. System umiejętności i statystyk pozwala na zaprojektowanie twojej postaci do najbardziej odpowiadającego ci stylu gry. Nawet alchemia jest wyjątkowa – wszystkie przepisy są wybierane losowo i jedynym sposobem żeby je poznać jest eksperymentowanie.

 

 

Cechy szczególne:

 

  • Dowolne terraformowanie terenu i budowanie tuneli. Oznacza to, że możemy kopać tunele, budować kopalnie, kopać fosy i rozszerzać je we wszystkich kierunkach prawie bez ograniczeń. Można podnosić i obniżać poziom gruntu z efektem wyjścia na ląd. Materiały obejmują: glebę, kamień, granit, żyły rud, glinę, piasek i wiele więcej
  • System formacji bojowych. Organizuj ogromne bitwy i wystawiaj swoje jednostki z bonusami do walki. Utrzymaj organizacje i zyskaj bonusy przebywając wewnątrz kształtu formacji
  • Unikalna kombinacja alchemiczna. Istnieje ponad 40 000 000 unikalnych kombinacji alchemicznych dla każdego gracza. Musisz się uczyć, eksperymentować i tworzyć swoje własne unikalne kombinacje. Jest to dopełnienie hardkorowości gry, nie jest to tylko kwestia postaci ale również spędzonego czasu i zasobów przeznaczonych na tworzeniu dobrych receptur
  • Pełny sezonowy system pogody. Podobnie jak w prawdziwym życiu, LiF oferuje różne sezony i pogodę w grze, która bezpośrednio wpływa na życie w świecie.
  • Kompleksowe jedzenie i system gotowania. Gotowanie nie jest już poboczną czy nieistotną umiejętnością. Bycie dobrym kucharzem, który zna wiele złożonych i smacznych przepisów kulinarnych oznacza, że ty i twoi przyjaciele poprzez lepsze karmienie będziecie otrzymywać większe premie do zdobywania doświadczenia.
  • Realistyczny system obrażeń gracza. Bazowany na anatomii człowieka, ze złamaniami i krwawiącymi ranami system, pozwala na tworzenie unikalnych i zabójczych taktyk 
  • Podwójne paski życia i wytrzymałości. Podwójne paski życia i wytrzymałości oznaczają lepszą informację o stanie twojego ciała. Gracze mogą stracić przytomność lub zostać zabici. Mogą oni również czasowo tracić oddech lub być całkowicie wykończonym

 

Są to tylko niektóre z wielu cech, które sprawiają że życie jest feudalne, niepowtarzalne jak w prawdziwym średniowiecznym świecie, z setkami osobystych wyborów i upodobań, które oferują możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.